מערבל בצק תעשייתי ומכונת לישה לבצק
באתר של חברת אדיר סוכנויות לציוד בע"מ תוכלו להתרשם מקשת רחבה של מוצרים לייצור בצק ותעשיית האפייה. על מוצרים אלו נמנים בין היתר מערבלים מדגמים שונים המיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם. לאור ניסיון מקצועי רב שנים אנו מכירים היטב את צרכיהם של עסקים בתחום, ומסוגלים לספק להם פתרונות איכותיים באופן מדויק לפי דרישה. לשם כך, אנו מעמידים לרשותכם גם שירותי ייעוץ מטעם מומחים בתחום, אשר יסייעו לכם בבחירת מערבל בצק תעשייתי או אחר, וכל זאת במחירים משתלמים ואטרקטיביים.
 
דגמים מובחרים של מערבלים ומלושים לבצק
כאמור, ברשותנו מלאי עשיר ומגוון של מכונות לישה, וכאשר תרכשו אותן מאיתנו תזכו גם למערך שירות תיקונים יעיל, מהיר ומתקדם. לדוגמא, אנו מציעים מלוש בצק ספיראלי  בעל סיר נשלף דגם ASE.   הסיר הנשלף מאפשר העברה קלה ובטוחה של כמויות גדולות של בצק וכן ניהול יעיל במהלך העבודה, בזמן הוספת הרכיבים ובזמן תפיחה. למלוש זה 2 מהירויות לסיר ו-2 מהירויות לספירלות הפועלות בו זמנית.
 
דוגמא נוספת מהווים דגמי מכונות הלישה מסדרת ASM/RB  של חברת MIXER אשר כוללת מעלית קומפקטית המקלה את העברת הבצק למשטח העבודה או למחלקת בצק. בעל שתי מהירויות לספיראלה ולסיר, שעוצב במיוחד ככלי יעיל לקונדיטורים ואופים המעוניינים ליצור חומרים איכותיים. כאמור, הדגם מגיע עם שתי מהירויות לסירים ושתי מהירויות לספיראלה, שאינן תלויות זו בזו ופועלות באותו הזמן, לרבות אפשרות למנוע סיר מתהפך. מדובר במכונת לישה מעולה עבור מאפיות בינוניות, אשר תוכננו לספק מגוון רחב של דרישות תוך הקטנת שטח נחוץ וייעול של הייצור. מדובר במכונות פופולאריות מאוד המסוגלות ללוש כמויות קטנות וגדולות כאחד ומסופקות עם רשת נירוסטה או מכסה סיר סגור. מדגמי המערבלים של חברת MIXER תוכלו להתרשם באתר שלנו.
 
להזמנת מלוש בצק / מכונת לישה לבצק במחיר אטרקטיבי ולקבל מידע והכוונה בנושא, התקשרו אלינו ב - 073-7029281.
 

לייעוץ חינם מלאו פרטים