מכונות לייצור עוגיות

 
מכונות לעוגיות בהתאמה אישית
חברת אדיר סוכנויות לציוד בע"מ מתמחה בייצור, ייבוא, שיווק ואספקה בהתאמה אישית של ציוד לעשיית ייצור הבצק והאפייה. בין היתר, אנו מספקים מכונות לעוגיות ממגוון דגמים מתקדמים, המיוצרים על ידי חברות מוכרות ומובילות בעולם. בזכות קשרינו הענפים עם ספקים ויצרנים, כמו גם ניסיון עשיר של הצוות המקצועי וההנהלה, ביכולתנו לספק מכונה להכנת עוגיות המתאימה לצרכיהם של עסקים מכל סדר גודל.
 
מגוון דגמים מובילים
בחברתנו ממתין לכם צוות מנוסה ומיומן ביותר שישמח לכוון אתכם לבחירה במכונות להכנת עוגיות העונות בדיוק לדרישותיכם, וזאת במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. לפניכם שתי דוגמאות מיני רבות אחרות:
  • Multidrop Classic  של חברת  POLIN- מכונה לזילוף וחיתוך עוגיות של אחת החברות הידועות והפופולאריות בעולם. מדובר במכונה בעלת מגוון יכולות מתקדמות לזילוף ורידוד של מוצרים רבים, וכן עיבוד של סוגי בלילות מגוונים, ואף ניתן להרחיב את שימושיה בעזרת הוספת אבזרים נלווים ופיות זילוף. כמו כן, קיים בה מחשב חדשני שמקנה שליטה מצוינת בכל פרמטר של התוכנית בכל עת, וגם שולח התראה אוטומטית בזמן תקלה ואבחון של נתונים לצורך בקרה. המכונה מגיעה במספר דגמים על פי צורך בפיות משתנות ולפי גודל ייצור, ומתאימה למאפיות קטנות כמו גם למאפיות מסחריות.
  • Multidrop Twiny  - מיועדת לייצור מאפים עם 2 מרכיבים, עם אפשרויות ייצור אינסופיות. היכולת לזלוף שני טעמים שונים של בצק, בצק ומילוי או שני טעמים שונים של בלילה בו זמנית, היא תכונה שאף מכונה לייצור עוגיות הקיימת בשוק יכולה לבצע.   Multidrop Twiny של חברת POLIN היא התוספת המושלמת למאפיות מסחריות שרוצות ליצור שוק נישה!
 
לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנות
לקבלת מידע ומקצועי והכוונה בבחירת מכונה להכנת עוגיות, פנו אל נציגי חברתנו בטלפון שמספרו 073-7029281.
 

לייעוץ חינם מלאו פרטים